Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Babeczki - rozdajemy prezenty!

02.03.2010

Zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji – specjalny konkurs tylko dla Pań. Czekają atrakcyjne nagrody!

Wystarczy wymienić trzy filmy, których głównymi bohaterkami są co najmniej trzy kobiety.

 

Do wygrania podwójne wejściówki na spektakl „Ławeczka” i film „Kołysanka”, ufundowane przez Scenę  i Kino Na Starówce, odnowa biologiczna i cięcie włosów, ufundowane przez Salon Urody Delusz, karnet na spa w Kameleonie oraz pudełko oryginalnych, belgijskich czekoladek, ufundowanych przez posła  do Parlamentu Europejskiego, Bogdana Marcinkiewicza.

 

Odpowiedzi prosimy nadsyłać maile z odpowiedzią oraz imieniem i nazwiskiem na adres portal@gazetazorska.pl, do piątku, 5 marca, do 12.00. Nazwiska laureatek opublikujemy tego samego dnia.


Spektakl „Ławeczka”
- 7 marca o 18.00.

 

W rolach głównych Iwona Konieczkowska i Piotr Cyrwus. "Ławeczka" to sztuka kameralna, wręcz intymna. Jej bohaterowie są przeciętni. Oboje nie są już pierwszej młodości, obojgu życie raczej się nie ułożyło. Ich spotkanie w parku jest przypadkowe, lecz zarówno jedno, jak i drugie przyszło tu w tym samym celu - znalezienia partnera do erotycznej przygody, która ubarwiłaby ich szarą egzystencję, pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o samotności.

 

W ujęciu Gelmana "parkowy romans" Jej i Jego jest nie tylko poruszającą, tragikomiczną opowieścią o poszukiwaniu miłości. Staje się także wielką metaforą wzajemnych związków między kobietą i mężczyzną. Talenty wokalne aktorów dodatkowo wzbogacą akcję i przekaz spektaklu.

 

Spektakl jest pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Poprzez komediowo-muzyczną formę. jest przystępny i nieskomplikowany w odbiorze. Doborowa obsada gwarantuje niezapomniane wrażenia teatralne. „Ławeczka” to znakomita zabawa dla widza, a zarazem intrygujący spektakl teatralny o miłości niebanalnej, w interesującej oprawie i aranżacji.

 

„Kołysanka”: 5,6 lutego - 19.15, 7 lutego – 20.15, 8, 9 lutego – 18.45, 10 lutego – 20.30

 

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. W rolach głównych: Robert Więckiewicz, Małgorzata Buczkowska, Janusz Chabior. ok

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze:
~yhy (2010-03-02 21:53:51)

taa kolejny konkurs a z metamorfozy to gdzie rozwiązanie konkursu??


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"