Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Awanturowali się w restauracji, jeden z nich trafił już za kratki

15.03.2023
Awanturowali się w restauracji, jeden z nich trafił już za kratki

Wyzwiskami i wulgarnym zachowaniem względem klientów restauracji uwagę na siebie zwróciło dwóch mężczyzn. Kiedy w zasięgu pozostali już tylko interweniujący policjanci, to właśnie w ich kierunku skierowali swoje groźby i zniewagi. Sprawcom grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

W sobotę, ok. 2:30 dyżurny żorskiej komendy otrzymał wezwanie, iż w rejonie restauracji typu „fast food” awanturować ma się dwóch pijanych i agresywnych mężczyzn. Jeden z nich miał też bez przyczyny kopać i uderzać w samochód klientów oczekujących na zamówienie.

Przybyły niezwłocznie na miejsce interwencji patrol zauważył, iż mężczyźni ci przemieścili się na sąsiadującą z restauracją stację paliw. W trakcie legitymowania jeden z awanturników, 21-latek. podał nieprawdziwe dane osobowe, w trakcie interwencji zachowywał się bardzo wulgarnie, pluł w kierunku interweniujących i groził mundurowym. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że ma ich ponad 2 promile. W trakcie kontroli wyszło na jaw, iż drugi z mężczyzn, 23-letni żorzanin, był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Awanturujący się mężczyźni zostali niezwłocznie zatrzymani, odpowiedzą nie tylko za awanturę w miejscu publicznym i spożywanie alkoholu... Jednemu z nich za zachowanie względem mundurowych grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"