Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Ale cyrk! Bilety dla Ciebie!

24.10.2011
Ale cyrk! Bilety dla Ciebie!

Z nowym atrakcyjnym programem do Żor przyjeżdża w czwartek Cyrk Warszawa pod dyrekcją Ireny Petkow. To cyrk z tradycjami - istnieje od 1946 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgari, Rosji i Polski. Mamy dla Was 10 wejściówek!

W trakcie przedstawienia zobaczymy rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika. Mistrzowską jazdę na rowerach i monocyklach zaprezentuje polski duet Shadox, a ekwilibrystykę na drabinach - Arnold Nowelis. Gość Romeo z Bułgari udowodni, że na cienkiej linie zawieszonej kilka metrów nad areną można się czuć jak na ziemi, a nawet można po niej jeździć rowerem lub stać na drabinie. Atrakcją tegorocznego widowiska jest jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie pokaz tygryso-lwów (krzyżówka tygrysa i lwa), prowadzony przez Marię i Józefa Rajczakowskich. Przez wiele lat tygryso-lwy państwa Rajczakowskich były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych. Teraz ten pokaz przyjaźni człowieka z dzikimi kotami możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa. Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo z Bułgari. To wszystko, a nawet więcej - już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w naszym mieście. Więcej o programie i Cyrku Warszawa można przeczytać na stronie internetowej cyrku: http://cyrkwarszawa.bnx.pl/. Ze strony można również wydrukować zniżkę uprawniającą do zakupu w kasie cyrku biletu z rabatem 20 proc.

Uwaga! Mamy do rozdania 10 rodzinnych wejściówek (1 osoba dorosła + 2 dzieci w wieku do lat 10). Wystarczy, że wymienisz trzy atrakcje Cyrku Warszawa. Odpowiedzi prześlij na adres: portal@gazetazorska.pl. Czekamy do środy, 26 października, do godz. 12.00. W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko!
 
                        
Cyrk Warszawa w Żorach: 27 października (czwartek) - godz. 17.00, ul. Okrężna (plac obok zajezdni autobusowej w rejonie os. Pawlikowskiego).

 

 

 

 

 


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"