Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabiana, Sebastiana

4 grudnia na Dzikim Zachodzie ruszy lodowisko

02.12.2021
4 grudnia na Dzikim Zachodzie ruszy lodowisko

W Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach, przy ul. Katowickiej 24 uruchomiona zostanie ślizgawka. Lodowisko rozstawione będzie na Main Street, czyli uliczce w westernowym klimacie. To tam stoją najbardziej charakterystyczne budynki, takie jak Saloon, Biuro Szeryfa i Old Photo. 

Wszystkie informacje dotyczące cennika i godzin otwarcia dostępne będą na stronie www.twinpigs.zory.pl/lodowisko. Na miejscu będzie można wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy. Dla początkujących dostępne będą także foczki do nauki jazdy. Ślizgawki będą rozpoczynać się o pełnych godzinach i trwać 40 min. Fanów łyżwiarstwa zachęcamy do zakupu karnetów w promocyjnych cenach.

Obiekt będzie wynajmowany także dla grup szkolnych - lekcje wf-u na ślizgawce można zarezerwować po numerem telefonu: 32 416 08 06.

W najbliższy weekend zapraszamy od godziny 10:00 do 21:00 (ostatnia ślizgawka startuje o godzinie 20:00). Wśród dodatkowych atrakcji m.in. świąteczny jarmark i spotkania z Mikołajem. 

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2022 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"