Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 05 lipca 2020 r.  Imieniny: Antoniego, Marii
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Zorska Izba Gospodarcza: Trwa plebiscyt

Chcesz wyróżnić firmę, która, Twoim zdaniem, zasługuje na tytuł „Firma Przyjazna Mieszkańcom 2019”? Wypełnij do dnia 31 sierpnia 2019 r. formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ. W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa z całego województwa śląskiego.

 

Na podstawie przesłanych formularzy zostanie utworzona lista firm, na które będzie można oddawać głosy w drugim etapie Konkursu (we wrześniu). Głosowanie odbywać się będzie elektronicznie poprzez stronę internetową www.zorig.zory.pl.  

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału! 

Nagrodą dla Firmy będzie tytuł "Firmy Przyjaznej Mieszkańcom 2019" oraz pamiątkowy grawerton. Wręczenie nagrody nastąpi podczas jesiennej gali Żorskiej Izby Gospodarczej. 

Celem inicjatywy jest promowanie zasad dialogu społecznego, popularyzacja postaw biznesowych przyjaznych społeczeństwu, promocja firm, których aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i regionu oraz poprawę standardu życia mieszkańców i firm, które angażują się w życie lokalne i promują pozytywne wzorce postaw.

Już po raz 8 organizatorem wydarzenia jest Żorska Izba Gospodarcza przy współudziale Cechów i Izb z regionu w ramach Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego.

Dla przypomnienia, laureatem poprzedniej edycji została Restauracja Wiejska Chata z Wodzisławia Śląskiego.

Regulamin dostępny TUTAJ.

Info. ŻORiG

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"