Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 27 lutego 2021 r.  Imieniny: Anastazji, Gabriela

Dzień Przedsiębiorcy z nagrodami

Dzień Przedsiębiorcy z nagrodami

W pierwszej kolejności, zgodnie z protokołem, nadane zostało odznaczenie wojewódzkie. Radny Województwa, Pan Jacek Świerkocki, wręczył Złotą Odznakę za Zasługi dla Województwa Śląskiego firmie Centrum Zaopatrzenia Budowlanego „Hadex” Sp. z o.o.

Wśród nagrodzonych w Konkursie „LIGA 5 za 2018” znalazły się takie firmy jak:
 

„P&B” K. Penkała D. Binkowski Sp. j.
PERMETAL Krzysztof Menżyk
PPUH „Thermodom” Sp. z o.o.
SPOIWEX Sp. z o.o.
„TOWER” Szkoła Języka Angielskiego Piotr Dyrda

„Liga 5” jest nagrodą przyznawaną przez przedsiębiorców zrzeszonych w Żorskiej Izbie Gospodarczej innym firmom członkowskim, które sprawnie zarządzane, z powodzeniem działają na lokalnym rynku i mogą pochwalić się różnorakimi osiągnięciami.

Tytuł „Firmy Przyjaznej Mieszkańcom 2019” otrzymała firma Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Drugie miejsce w Konkursie zajęła firma ASPERS Przemysław Biegała, a trzecie Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego Filia pod nazwą Wydział Zamiejscowy w Żorach. Celem Konkursu było promowanie zasad dialogu społecznego, popularyzacja postaw biznesowych przyjaznych społeczeństwu, promocja firm, których aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców oraz firm, które angażują się w życie lokalne.

Wzorem lat poprzednich Zarząd ŻorIG podjął decyzję o uhonorowaniu osób i instytucji, które niekoniecznie są z nią związane, a mimo to aktywnie działają na jej rzecz i w szczególny sposób przyczyniają się do jej rozwoju. W trakcie gali „Dnia Przedsiębiorcy" wręczono więc wyróżnienia specjalne. Tytuł „Przyjaciela Żorskiej Izby Gospodarczej" za wzorcową współpracę, otrzymało Forum Firm w Radlinie, a tytuł „Honorowych Członków Żorskiej Izby Gospodarczej" za wkład w budowanie i rozwój Izby nadano Pani Weronice Pawlickiej-Jaworskiej, Panu Adamowi Menżykowi oraz Panu Zenonowi Smołce.

W programie gali przewidziano również wręczenie Dyplomów Honorowych firmom, które są członkami Izby od początku jej istnienia. Otrzymały je:

AG Łakota Sp. j.  
Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.
DOMPLUS Sp. z o.o.
ESKULAP Sp. z o.o.
F.H.U. HADEX Bogusław Hanzlik
Firma Consultingowo-Doradcza "VALUER" s.c. Zespół Rzeczoznawców Barbara Sobik-Molitor Krzysztof Molitor
Geo-Bud-T.B.M. Sp. z o.o.
PPHU EURO-MIX Sp. z o.o.
PPHU LAZAR-E Eugeniusz Lazar
PPHU POL-DOM Sp. z o.o.
PPUH "Thermodom" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SMAK" Firma Rodzinna Pysz Sp. z o.o.
Zakład Usług Specjalistycznych mgr. inż. Roman Sozański

Część oficjalną gali swoimi występami uświetniły żorska artystka KOLINA oraz Mażoretki Eksplozja. A skoro jubileusz, to był również tort, życzenia i gratulacje, całość zaś zakończyła się bankietem.

Zarząd Izby pragnie podziękować wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie „Dnia Przedsiębiorcy 2019".

Dziękujemy również Sponsorom i Partnerom wydarzenia, tj.:
Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.
Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Żorach
Restauracji „Pod Arkadami”
Firmie Klimosz Sp. z o.o.
Firmie LEKOM Karolina Pociask
Funduszowi Górnośląskiemu S.A.
Firmie INFO GRAF Roman Wyszogrodzki

Info. Izba

 


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"