Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 11 grudnia 2019 r.  Imieniny: Damazego, Daniela
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Akcja Lato: Rekreacyjny Spacer Nordic Walking

Było wesoło i na sportowo - marsz z kijkami Nordic Walking. W dniu 23 lipca 2015 r. odbyło się wspólne maszerowanie, połączone z instruktażem na temat techniki chodzenia z kijkami. Ponad 40-to osobowa grupa miłośników Nordic Walking spędziła ten czas aktywnie z MOSiR-em. Uczestnicy imprezy przemaszerowali przez Park Cegielnia, następnie udali się na pobliski staw „Erg”, gdzie raczyli się kiełbaskami z ogniska.

Był czas na relaks i wspólną zabawą. W trakcie imprezy wręczono kupony rabatowe, upoważniające do 50% zniżki w wycieczce do Kopiasów i Korony Zapory w Goczałkowicach, organizowanej w dniu 2 sierpnia br., przeprowadzono także konkurencje; rzut beretem, skok w dal z miejsca, zwijanie butelki na czas. Najlepsi otrzymali pamiątkowe koszulki z napisem „I LOVE MOSiR”, a obecna podczas marszu medalistka w wyciskaniu sztangą - Zofia Pychowska, udzielała fachowych rad i wskazówek na temat ćwiczeń i zaprosiła wszystkich na siłownię pod chmurką, w dniu 26 lipca 2015 r., do Parku Cegielnia, gdzie prócz „Śniadania na trawie” odbędzie się Święto Roweru, organizowane przez MOSiR. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwali opiekunowie MOSiR-u, wykwalifikowana pielęgniarka oraz Stowarzyszenie Ratownicze „Iskra” w Żorach.

info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj sięMikołaj na ulicach Żor!

Dzień Przedsiębiorcy 2019Zdj. Żorska Izba Gospodarcza. Obszerna relacja, czytaj ...

Żory. Otwarte strefy aktywnościZdj. UM

Flagi Pani Flagi. 11 listopada 2019Narodowe święto Niepodległości. Zdjęcia: Joanna Cyganek

11 Listopada 2019 w Żorach. Zdjęcia: Andrzej ŻabkaNarodowe Święto Niepodległości

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"