Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 09 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Marcelego, Marii

Akademia Przedsiębiorczości w Żorach

W piątek, 11 października, w Miejskim Ośrodku Kultury uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki, Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki oraz Technikum nr 4 w Żorach wzięli udział w wyjątkowym projekcie skierowanym do młodzieży przez Fundusz Górnośląski SA. oraz PKO Bank Polski. Było to kolejne z serii spotkań w szkołach w woj. śląskim, które odbędą się do końca 2019 roku. W jego trakcie młodym, wchodzącym w wiek pracowniczy ludziom została przekazana wiedza z zakresu finansów i przedsiębiorczości. Podczas godzinnego spotkania przedstawione zostały także podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii i biznesu. Ogłoszono również konkurs, którym nagrodą są aż trzy płatne staże w Funduszu Górnośląskim SA.

Info. i zdj. Org.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj sięKoronawirus. Nie czas na zabawę i podróże23 marca 2020 r. zdjęcia wykonał Andrzej Żabka.  

WOŚP Żory 2020 Foto. Rafał Kalinowski

Mikołaj na ulicach Żor!

Dzień Przedsiębiorcy 2019Zdj. Żorska Izba Gospodarcza. Obszerna relacja, czytaj ...

Żory. Otwarte strefy aktywnościZdj. UM

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"