Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Jarosława, Marka

Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:

04.06.2010

Ścieżka zdrowia w Parku Cegielnia została już oddana do użytku, jednak z powodu warunków atmosferycznych, nie można jeszcze korzystać z urządzeń. Wkrótce powstanie tam również park linowy dla dzieci.

Medale żorskich lekkoatletów

04.06.2010

Trzy medale zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory podczas odbywających się w dniu 2 czerwca w Sosnowcu - Mistrzostwach Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce.

Koniczynka zagrała w kręgle

02.06.2010

Na kręgielni w Klubie Ambasada odbył się 27 maja XII Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory. W Turnieju uczestniczyło 41 zawodników z 10 Sekcji Terenowych z województwa śląskiego.

Szymoszek skoczył najlepiej

01.06.2010

Krzysztof Szymoszek, zawodnik Klubu UKS Czwórka Żory, pobił rekord Śląska juniorów w skoku w dal na zawodach Śląskiej Ligi Lekkoatletycznej, które odbyły się 30 maja w Chorzowie. Przy niezbyt sprzyjających warunkach i padającym deszczu, Szymoszek uzyskał wynik 7.07 m.

Capoeira już w ten weekend!

31.05.2010

Maculele, batizado dla dzieci, widowiskowe pokazy: 4-6 czerwca na hali MOSiR.

Rekordowy bieg mieszkańców

31.05.2010

Mieszkańcy naszego miasta podjęli w czwartek próbę ustanowienia rekordu w długości przebiegniętego dystansu. Na spacerowym deptaku na os. Księcia Władysława została przygotowana trasa, a uczestnicy mieli do wyboru różne dystanse, które deklarowali przebiec.

Siatkówka Grand Prix

31.05.2010

We wczorajszych rozgrywkach siatkówki w ramach Grand Prix Zakładów Pracy, zwyciężył AS VENDING. II miejsce zajęli pracownicy ZTK, III miejsce wywalczyli policjanci z KMP Żory.

Fiesta, fiesta!

28.05.2010

Żorski Festyn Rodzinny oraz Stowarzyszeń, Klubów i Fundacji odbędzie się w sobotę. Zobacz harmonogram imprezy.

Nabór do klasy piłki nożnej

27.05.2010

Zespół Szkół nr 3 w Rybniku ogłasza nabór do klasy sportowej Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego i Liceum Ogólnokształcącego o profilu piłka nożna. Najbliższe spotkanie już w poniedziałek.

Aero i walking

25.05.2010

MOSiR zaprasza na otwarte zajęcia w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Już jutro aerobik, a w sobotę - nordic walking.

Hawajskie w II lidze

24.05.2010

Wspaniały sezon za podopiecznymi trenera Szymika. Seniorzy Hawajskich Koszul, po prawie 9 miesiącach batalii o II ligę, dopięli swego. Na turnieju finałowym w Przemyślu wywalczyli pierwszy w historii awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Hawajskie walczą o II ligę

20.05.2010

Hawajskie walczą o  II ligę

Zespół seniorów Hawajskich Koszulu rozegrał w piątek, 14 maja, ostatnie spotkanie kontrolne przed turniejem finałowym o wejście do II ligi, który odbędzie się w ten weekend.

Powalczą o tytuł Króla

20.05.2010

Kurkowe Bractwo Strzeleckie zaprasza miłośników strzelectwa na turniej o tytuł „Króla Kurkowego Roku”, który odbędzie się 23 maja.