Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Jarosława, Marka

Zwycięskie biegi "Czwórki" w Raciborzu

24.09.2018

15 września zawodnicy „Czwórki” brali udział w Mitingu otwarcia stadionu lekkoatletycznego w Raciborzu oraz śląskiej lidze młodzików.

W ramach zawodów dla młodzików najlepsze wyniki uzyskali: ZUZANNA WYPPICH, która zwyciężyła w biegu na 100m z wynikiem 12,75s, MAGDA CZAJKOWASKA – zwyciężczyni na dystansie 300m. Na tym samym dystansie w kategorii chłopców – CYPRIAN BRILLA zajął II miejsce z nowym rekordem życiowym 38,33s. ALICJA GOEBEL była czwarta w biegu na 100m z rekordem sezonu 13,35s. Dobre wyniki uzyskali również Julia Ślusarczyk na 100m, DARIA NAJBERG na 600m, PATRYK MĄKA na 300m oraz dziesięciolatki „Czwórki” - MARIANNA KOTULSKA i MAJA WIŚNIEWSKA w biegu na 100m.

W ramach Mitingu wystartowali juniorzy. MARTYNA ZIEBURA zwyciężyła na dwóch dystansach: 100m – 12,52s oraz była bezkonkurencyjna w biegu na 300m – 40,69s. Kolejne zwycięstwo, to już dziewiąte w drugiej części sezonu lekkoatletycznego, odniósł PAWEŁ DZIDA, wygrał na swoim koronnym dystansie 100m z wynikiem 10,85s. Drugie miejsca zajęły: MARTA GAWEŁEK w biegu na 100m i MARTA KAŁMUK w biegu na 300m. MICHAŁ WRÓBEL ustanowił dwa rekordy życiowe – w biegu na 100m i 300m. Dobry start zanotowali również SZYMON DRABIK ( 100 i 300m ) oraz KACPER UCHEREK ( 100m). info: Czwórka Żory