Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

Zrozumieć Herberta. Weź udział w konkursie!

23.09.2020

Konkurs plastyczny i fotograficzny „Zrozumieć Herberta” zorganizowany z okazji obchodów 25-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Żorach.

Konkurs będzie odbywać się w dwóch kategoriach: plastycznej i fotograficznej i jest skierowany do uczniów szkół średnich oraz mieszkańców Żor. Prace plastyczne i fotograficzne zgłoszone do konkursu powinny być inspirowane jednym z trzech wierszy Zbigniewa Herberta: „Nasz strach”, „Podróż”, „Do rzeki”.

Termin składania prac upływa 20 października.  Prace należy nadsyłać na adres Zespołu Szkół nr 3 w Żorach, os. im. gen. Wł. Sikorskiego 52, 44-240 Żory. 

Konkurs jest organizowany w ramach inicjatywy „Zrozumieć Herberta”, w ramach projektu Kolej na Zmianę! Kompleksowe działania na rzecz mieszkańców obszarów rewitalizowanych, finansowanego ze środków Unii Europejskiej - Europejski Fundusz Społeczny. 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"