Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Zostań wolontariuszem 75. Tour de Pologne

25.06.2018
Zostań wolontariuszem 75. Tour de Pologne

Ruszył nabór wolontariuszy chętnych do współpracy przy organizacji kolarskiego peletonu 75. Tour de Pologne. Weź udział w jednej z największych imprez sportowych w Polsce i zdobądź ciekawe doświadczenie!

Najważniejszy kolarski wyścig w naszym kraju po raz kolejny przejedzie przez Żory! Nasze miasto znalazło się na trasie 3 etapu wyścigu, prowadzącego z Chorzowa do  Zabrza, który odbędzie się w poniedziałek, 6 sierpnia.

Wyścig kolarski jest ogromnym przedsięwzięciem organizacyjnym, dlatego też Urząd Miasta Żory poszukuje wolontariuszy chętnych do zabezpieczenia trasy. Ich praca będzie polegała m.in. na pomocy w zatrzymaniu ruchu na mniejszych skrzyżowaniach oraz przy wlotach ulic.

Wszystkie pełnoletnie osoby zainteresowanie wolontariatem mogą kontaktować się z Wydziałem Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji pod numerem 608 018 676. Dla chętnych, w siedzibie Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 w poniedziałek, 2 lipca o godz. 15:30, odbędzie się również spotkanie organizacyjne. info: UM, fot. Szymon GruchalskiAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"