Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 16 grudnia 2017 r.  Imieniny: Albiny, Zdzisława

Znasz angielski, nie łam się !

11.05.2012
Znasz angielski, nie łam się !

Żory znają angielski - udowodnijmy to – namawiają organizatorzy niecodziennego przedsięwzięcia. W niedzielę 17 czerwca, w Kinie na Starówce, o godz. 11.00 rozpocznie się Wielki Test Języka Angielskiego.

Taki test, w tym samym czasie, napiszą mieszkańcy kilkudziesięciu innych miast Polski. Żorzanie dołączą do nich za sprawą Szkoły Językowej "Right Now".

W teście mogą wziąć udział osoby w różnym wieku, które chcą sprawdzić jaki osiągnęli poziom znajomości języka angielskiego w skali CEF Rady Europy. Wyniki testu będą tajne, możliwe do wglądu jedynie po zalogowaniu się na specjalnie do tego celu uruchomionej stronie: www.miastozory.znaangielski.pl, na której uczestnik rejestruje się przed testem. Wielki Test Języka Angielskiego został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory. RedAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2017 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel. 32 43 46 130, 510 522 014  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"