Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Złodzieja czekolad zdradził monitoring. Stróże prawa rozpoznali mężczyznę na nagraniu

06.09.2018
Złodzieja czekolad zdradził monitoring. Stróże prawa rozpoznali mężczyznę na nagraniu

Ponad 40 czekolad padło łupem 28-letniego złodzieja, który wczoraj okradł w mieście dwie popularne sieciówki. Na nagraniu z monitoringu rozpoznali go interweniujący policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę chwilę po drugim ze zgłoszeń. Jak się okazało, miłośnik słodyczy miał też wspólnika...

Pierwsze zgłoszenie o kradzieży dotarło do oficera dyżurnego tuż przed godziną 17.00. Kiedy policjanci udali się na miejsce okazało się, że chwilę wcześniej ze sklepu wyszedł złodziej, który ukradł 12 czekolad i plecak.

Do drugiej kradzieży doszło natomiast ok. 21.00. W tym przypadku łupem tego samego mężczyzny padło aż 31 tabliczek czekolady. Monitoring zarejestrował sprawcę, a tego bez problemu rozpoznali policjanci. Okazało się też, że złodziej miał pomocnika, który po 21.00 pomógł mu wyjść ze sklepu otwierając wejściowe, automatyczne drzwi.

Sprawca i jego wspólnik ostatecznie zostali zatrzymani po drugiej interwencji. Mieli przy sobie dwie tabliczki czekolady, które wbrew powszechnej opinii nie poprawią im teraz nastroju, a pociągną za sobą gorzkie konsekwencje. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"