Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 18 lipca 2018 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Żeby wygrać mercedesa w konkursie Mokate, trzeba było napisać od serca, czym jest dla nas dobry smak. Tak jak pani Irena ze Stargardu

Żeby wygrać mercedesa w konkursie Mokate, trzeba było napisać od serca, czym jest dla nas dobry smak. Tak jak pani Irena ze Stargardu

„Ona: Leniwa kawa na śniadanie, wiem, że dla ciebie też kochanie. On: Ja wolę szybką, jak pendolino, która mną wstrząśnie jak mocne kino.” Mokate rozstrzygnęło swój konkurs dla klientów.

 

W czwartek, 10 sierpnia, na terenie nowego zakładu produkcyjnego Mokate w Żorach odbyło się uroczyste przekazanie nagrody głównej w ogólnopolskim konkursie Mokate: „Przyjemność codziennie”. Konkurs trwał od początku kwietnia do końca czerwca i obejmował wszystkie produkty z popularnej serii: „Caffeteria Mokate”. By wygrać wystarczyło zrobić markowe zakupy za minimum 10 zł, zarejestrować paragon na stronie: promocjamokate.pl i odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań: Czym jest dla ciebie codzienna przyjemność? lub: Jak wygląda twój idealny dzień?, albo dokończyć w dowolnej formie i objętości, zdanie: Dobry smak dla mnie, to... Nagrody otrzymywali autorzy najlepszych odpowiedzi i tekstów, spośród 5 tys. zgłoszeń dopuszczonych do konkursu. Przez 3 miesiące rozdano 300 nagród,  w kwietniu były to torebki marki Batycki, w maju – zestawy biżuterii YES, w czerwcu – komplety kosmetyków Bourjois.

Nagrodą w wielkim finale był Mercedes klasy A, do którego kluczyki wręczono wczoraj pani Irenie ze Stargardu Szczecińskiego. Szczęśliwa zwyciężczyni po odbiór nagrody wraz z mężem przyjechała pociągiem. Podróż do Żor po wygrane auto, ze względu na porywiste wiatry, burze i szkody jakie wyrządziły, trwała 17 godzin, ale – warto było – mówiła uśmiechnięta już w kokpicie swojego nowego „merca”. Zawsze mówiłam, że jak nowe auto, to każde, tylko nie czerwone, a tu proszę: kolor absolutnie mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jestem zachwycona. Nowy samochód pani Ireny, skrywa pod mastą silnik 1.6 turbo i 122 konie mechaniczne. Obok stacyjki kluczyka ma starter, centrum dowodzenia multimediami mieści się w obudowie kierownicy. Samochód po odpaleniu mruczy przyjemnie, a z rury wydechowej wydobywa się zapach niczym z cygaretki – prawdziwa perełka, koralik właściwie. Cóż to będzie za przyjemność wsiąść do takiego auta, nawet codziennie i odjechać choćby tylko niedaleko, oczywiście po porannej kawie.

Kluczyki do nowego samochodu przekazali pani Irenie: dyrektor marketingu Mokate Sp. z o.o., Patrycja Giurko, product manager Mokate – Krzysztof Gądarowski i Krzysztof Wagner, kierownik biura obsługi klientów Autoryzowanego Dealera i Serwisu Mercedes-Benz w Bielsko-Białej.

Mokate jest jednym z największych producentów kawy i herbaty w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, i czołowym wytwórcą produktów dla przemysłu spożywczego – czytamy w informacji dla mediów. Grupa Mokate, to 9 firm zatrudniających 1500 pracowników, w których wytwarza się 1200 produktów sprzedawanych na wszystkich kontynentach.

Nowy zakład produkcyjny w Żorach jest jednym z najnowocześniejszych na świecie. Pozwoli na zwiększenie, aż o 30 procent dotychczasowego wolumenu produkcyjnego i znacząco wpłynie na skrócenie czasu realizacji zamówień. Znajdzie w nim pracę 40 osób – w dziale produkcji, dodatkowe osoby zatrudnione zostaną w laboratorium aplikacyjnym. jcAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"