Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Zatrzymany wypytywał policjantów, jak uniknąć więzienia

11.10.2018
Zatrzymany wypytywał policjantów, jak uniknąć więzienia

O to co zrobić, by nie trafić do więzienia i czy symulując chorobę psychiczną można uniknąć "odsiadki", pytał wczoraj poszukiwany, który wpadł po południu w ręce żorskich kryminalnych. 25-latka zatrzymać i doprowadzić do zakładu karnego nakazał miejscowy sąd, który skazał go na karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został przebadany przez lekarza i trafił za kratki.

Wczoraj po 17.00 w pobliżu ulicy Dworcowej kryminalni zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Był nim 25-latek bez stałego miejsca zamieszkania, za którym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna wcześniej został skazany za przestępstwo rozbójnicze, jednak pomimo to, nadal przebywał na wolności.

Gdy został zatrzymany, próbował wypytać policjantów o to, jak uniknąć kary więzienia, jednak kiedy zorientował się, że jest to niemożliwe, zaczął kombinować w inny sposób. I w tym przypadku zdecydował zapytać wprost mundurowych: czy pomoże mu w tym symulowanie choroby psychicznej? Choć mężczyzna oświadczył wcześniej, że się nie leczy, nie przyjmuje leków i nie żąda badania lekarskiego, policjanci postanowili przewieźć go na badanie. Wówczas lekarz stwierdził, że wszystko z nim w porządku i wydał zgodę na osadzenie w celi.

25-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań, a stamtąd do jednego ze śląskich zakładów karnych. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"