Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zuzanny

Zastępca komendanta wraz oficerem dyżurnym przyłapali pijanych pracowników

04.12.2018
Zastępca komendanta wraz oficerem dyżurnym przyłapali pijanych pracowników

Pracownicy zewnętrznej firmy, wykonujący prace związane z rozbudową miejskiego monitoringu, przyszli pijani do pracy. 25- i 35-latka, wokół których roztaczała się woń alkoholu, na stanowisku pracy przyłapał zastępca komendanta wraz z oficerem dyżurnym. Mężczyźni wykonywali swoje obowiązki w pomieszczeniu monitoringu, mieszczącym się w żorskiej komendzie.

Dwaj mężczyźni w wieku 25 i 35 lat zostali przyłapani wczoraj po 9.00. Kiedy ich zachowanie i roztaczająca sie wokół nich woń alkoholu wzbudziła podejrzenie zastępcy komendanta i policjanta pełniącego służbę na stanowisku kierowania, postanowili ich przebadać na alkomacie. U młodszego z nich urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu, a u starszego prawie promil!

Pracownicy, którzy przybyli do pracy w komendzie, a dokładnie na stanowisko monitoringu, gdzie trwa aktualnie jego rozbudowa, wykazali się totalną lekkomyślnością. - Wiedząc, że będą pracowali pod czujnym okiem mundurowych, zdecydowali się na naruszenie swych obowiązków pracowniczych. Jak ustalili mundurowi, przyjechali oni pijani wraz z trzeźwym kierowcą, który przywiózł ich do komendy - relacjonuje Kamila Siedlarz, rzecznik żorskiej komendy.

Obaj mężczyźni natychmiast zostali odsunięci od pracy. Wkrótce odpowiedzą przed sądem za swoje przewinienie, które pociągnie za sobą nie tylko konsekwencje dyscyplinarne, ale też grzywnę lub karę aresztu. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"