Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

Zareagowały i powstrzymały mężczyznę od samobójczej próby

11.01.2018
Zareagowały i powstrzymały mężczyznę od samobójczej próby

Zataczał się i twierdził, że popełni samobójstwo. Trafił jednak na dwie kobiety, które powstrzymały go od desperackiego kroku. Dzięki ich empatii i natychmiastowej reakcji, 44-latkiem zaopiekowali się policjanci, a wkrótce otrzyma on także specjalistyczne wsparcie.

Wczoraj po południu policjanci zostali pilnie wysłani na interwencję do jednego z lokali na osiedlu Powstańców Śląskich. Ze zgłoszenia wynikało, że dwie kobiety trzymają mężczyznę, który grozi, że się zabije.

Jak się okazało, 44-latek chwiał się na nogach i miał problemy z wysławianiem. Twierdził jednak, że z powodu problemów osobistych zabije się i powtarzał to jeszcze kilkakrotnie w obecności ratowników i policjantów.

Mężczyzna trafił pod opiekę mundurowych i noc spędził w policyjnym areszcie. Po tym, jak został zatrzymany w celu zapewnienia mu własnego bezpieczeństwa i wytrzeźwienia, otrzyma specjalistyczną pomoc lekarską. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"