Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 19 lutego 2020 r.  Imieniny: Arnolda, Konrada
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Zakończenie sezonu motocyklowego i rowerowego. Twinpigs zaprasza

02.10.2019

W najbliższy weekend Twinpigs opanują fani dwóch kółek. W sobotę w Amerykańskim Parku Rozrywki odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego, a w niedziele bawić będą się rowerzyści.

Zakończenie sezonu motocyklowego

Kilkaset motocykli ponownie przejedzie ulicami Żor. Ryczące maszyny wyruszą z Rynku, wjadą na „wiślankę” i zaparkują w Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs. Głośna parada to jedna z atrakcji motocyklowej imprezy, która odbędzie się 5 października. W ramach Oficjalnego Zakończenia Sezonu Motocyklowego 2019 w Twinpigs odbędą się koncerty, konkursy, a także… Mistrzostwa Polski w jedzeniu hot-dogów. Dla fanów motocykli zagrają heavy metalowe zespoły Monsterllica i Feniks. Ostatnim punktem programu będzie dyskoteka w rockowych klimatach. - To już kolejne wydarzenie motocyklowe w Twinpigs, dlatego liczymy na dużą frekwencję. Jeśli tylko pogoda dopisze, spodziewamy się aż kilku tysięcy motocyklistów - zapowiada Zbigniew Piwowar z WRM MC Poland Chapter Żory, organizator wydarzenia. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dla uczestników Oficjalnego Zakończenia Sezonu Motocyklowego przygotowano specjalną ofertę - za bilet w promocyjnej cenie 25 złotych, będą mogli skorzystać z ponad 50 atrakcji Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs. 

Zakończenie sezonu rowerowego

Rajd leśny, tor przeszkód i wyścig na rowerkach… stacjonarnych! To tylko kilka atrakcji, które czekają w Twinpigs na fanów dwóch kółek. 6 października w Amerykańskim Parku Rozrywki odbędzie się II Rodzinny Piknik Rowerowy. - To świetna okazja, aby podsumować swoją formę i spędzić aktywnie czas z całą rodziną - podkreśla Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto zarządzającej Twinpigs. Jako pierwsi w parku pojawią się uczestnicy Rajdu Leśnego. O godzinie 10:00 na starcie zameldują się zawodnicy, którzy wcześniej dokonali rejestracji internetowej. 

W samo południe rozpocznie się Rodzinny Piknik Rowerowy. Na westernowej uliczce będzie można m.in. przetestować symulator dachowania oraz wziąć udział warsztatach na paluszkach dla dzieci oraz zajęciach z szycia dla dorosłych, gdzie powstaną opaski do włosów, woreczki ekologiczne i inne wyjątkowe wyroby z włóczki. Na uczestników pikniku czekać będą także zajęcia na rowerach stacjonarnych i konkursy z nagrodami. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 18:00. Wstęp wolny!

PROGRAM

9.00 – otwarcie biura zawodów przy bramie (od ulicy Leśnej) 

10.00 – 13.00 – Leśny Rajd Rowerowy 

12.00 – 17.00 – Symulator dachowania 

10.30 / 12.30 / 16.00 – Rowerowy Konkurs Rodzinny  

12.00 – 15.00 – Warsztaty na paluszkach 

15.00 – 18.00 – Szycie woreczków  

12.30 oraz 13.15 – Warsztaty języka angielskiego 

13.00 / 14.00 – Zajęcia indoor cycling 

14.15 – Jak serwisować rower po sezonie? Warsztaty + konkurs z nagrodami

15.00 – Wyniki i losowanie nagród dla uczestników Rajdu Rowerowego

15.30 –  Czy znasz przepisy Ruchu Drogowego? – konkurs

17.00 – Konkurs wiedzy o Ameryce

Info. Twin.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"