Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Klary, Zuzanny
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

X Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka. Trwają zapisy

21.07.2020
X Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka. Trwają zapisy

Turniej pamięci Darka Budnioka – pasjonata futbolu i wychowawcy dzieci i młodzieży, związanego z klubem KS Żory – rozgrywany będzie 19. i 22 sierpnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SP-13, stadionie MOSiR Żory na Kleszczówce i boisku Polaris Żory na Pawlikowskiego.

– Turniej jest wyrazem szacunku wobec człowieka, który zarażał innych miłością do sportu, a w szczególności do piłki nożnej – podkreślają organizatorzy. W tym roku rozgrywany będzie w aż ośmiu kategoriach wiekowych w formule jedno- lub dwudniowej, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Zgłoszeń drużyn dokonywać można do 24 lipca, na adres: mietekjakubowski70@gmail.com lub pod nr. tel. 502 027 169.

Głównym organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Kleszczów, wspierany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach, Szkołę Podstawową nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach i Międzyosiedlowy Klub Sportowy Polaris Żory.

Honorowy patronat nad X Turniejem Piłki Nożnej im. Darka Budnioka objęli: Prezydent Miasta Żory, Waldemar Socha, Przewodniczący Rady Miasta Żory,  Piotr Kosztyła i Prezes ŚLZPN Podokręgu Rybnik, Andrzej Paulus. Turniej organizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Żory. 

Źródło: Org.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"