Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Wypadek na Wodzisławskiej, ranna piesza

10.01.2020

Policjanci wyjaśniają  okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 19.00 na ulicy Wodzisławskiej. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafiła 30-letnia mieszkanka Żor. Kobieta została potrącona przez 45-letniego kierującego samochodem osobowym.

Wczoraj z ogólnymi obrażeniami ciała oraz podejrzeniem złamania prawej ręki do szpitala trafiła 30 – letnia mieszkanka Żor. Jak wstępnie ustalili policjanci kobieta została potrącona na oświetlonym i oznakowanym przejściu dla pieszych przez 45-letniego kierującego pojazdem marki Audi A4, w momencie gdy piesza schodziła z przejścia. Kierujący nie zauważył pieszej, tłumacząc ten fakt silnymi opadami deszczu.

Policjanci przebadali uczestników zdarzenia na alkomacie, badanie wykazało iż byli trzeźwi.

Stróże prawa apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę za kierownicą, szczególnie gdy w okresie zimowym warunki drogowe są bardzo ciężkie. Ponadto funkcjonariusze proszą pieszych by w miarę możliwości nosili ze sobą elementy odblaskowe, pomimo iż nie są one obowiązkowe w terenie zabudowanym.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"