Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 17 listopada 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Grzegorza, Samueli
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Wyniki badań dotyczących pożaru składowiska odpadów w Kleszczowie

Wyniki badań dotyczących pożaru składowiska odpadów w Kleszczowie

Prezentujemy wszystkie będące w posiadaniu Urzędu Miasta Żory wyniki badań, przeprowadzonych w związku z pożarem na terenie zakładu utylizacji opon w dzielnicy Kleszczów, do którego doszło w listopadzie 2018 roku.

 

Jednocześnie informujemy, że Urząd Miasta Żory od dnia wybuchu pożaru wielokrotnie ustnie oraz na piśmie występował do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach (WIOŚ) o wykonanie kompleksowych badań zanieczyszczenia środowiska tj. gleby, wody i powietrza w związku z pożarem, a także o przekazanie wyników tych badań wraz z ich interpretacją. Jak dotychczas (stan na 19.03.2019 r.) nie otrzymaliśmy od WIOŚ odpowiedzi na nasz wniosek o przesłanie interpretacji wyników, która pozwalałaby na ich prezentację w formie przystępnej dla szerokiego grona zainteresowanych, a nie tylko dla specjalistów.

Wyniki, czytaj tutaj:Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"