Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 09 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Marcelego, Marii

Wychowanek MKS Żory trenuje pod okiem Jerzego Brzęczka selekcjonera Reprezentacji Polski

04.02.2020

Jerzy Tomal wychowanek MKS Żory, a obecnie zawodnik Lecha Poznań od 11-20 stycznia przebywał na zgrupowaniu w Hiszpanii.

W ramach projektu Talent Pro, grupa trenerów na czele z Jerzym Brzęczkiem i Czesławem Michniewiczem, oraz ekspertów od przygotowania mentalnego, żywieniowego itp. obejmowała opieką kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych zawodników z trzech roczników 2003-2005.

Jurek dostał również powołanie na towarzyski turniej w dniach  6–10 lutego, podczas którego Reprezentacja Polski U-17, przygotowująca się do eliminacji Mistrzostw Europy zmierzy się z Gruzją, Norwegią i Chorwacją.
Są to kolejne występy Jurka z orzełkiem na piersi. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia Jemu oraz innym wychowankom występującym na szczeblu centralnym. 

MKS Żory szkółka piłkarska ze Złotą Odznaką PZPN zaprasza kolejnych kandydatów na piłkarzy z roczników 2010 i młodsi. Od września powstanie kolejna IV klasa mistrzostwa sportowego o profilu piłki nożnej w SP 13 w Żorach dla uczniów klas trzecich r.2010

Zapraszamy,  kontakt: 609 099 522
https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/wideo-brzeczek-szlifuje-talenty-mila-w-nowej-roli-talent-pro-2020

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"