Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Piotra

Uważajmy na drodze. Wszyscy.

11.01.2018
Uważajmy na drodze. Wszyscy.

31-letni kierowca z Bielska-Białej ukarany został za spowodowanie kolizji drogowej z rowerzystą. Ten również zapłacił mandat, gdyż jego rower nie posiadał obowiązkowych świateł.

Do kolizji na drodze doszo wczoraj po 17.00 w dzielnicy Folwarki. Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Alfa Romeo nie ustąpił rowerzyście pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu i doprowadził do zderzenia pojazdów. Na szczęście zakończyło się tylko na mandatach. Otrzymali je obaj uczestnicy zdarzenia. 31-latek z Bielska-Białej za spowodowanie kolizji drogowej, a 25-letni rowerzysta z Żor za brak wymaganych świateł.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozsądek na drodze. Zimowa pora, a przy tym szybko zapadający zmrok, nie sprzyjają nikomu. Kierowcy samochodów powinni z pewnością zdjąć nogę z gazu i mieć oczy szeroko otwarte, a pozostali uczestnicy przede wszystkim zadbać o swoją widoczność na drodze. W przypadku poruszania się rowerem należy pamiętać o obowiązkowym oświetleniu, a idąc pieszo zaopatrzyć się w odblaski. Pamiętajmy - bezpieczeństwo w ruchu drogowym w głównej mierze zależy od nas samych! info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel. 32 43 46 130, 510 522 014  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"