Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 11 grudnia 2019 r.  Imieniny: Damazego, Daniela
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Uwaga, MOSiR zaprasza do hali w poniedziałkowe wieczory, za darmo

16.01.2019

W ramach „darmowych poniedziałków” Ośrodek udostępnia mieszkańcom miejską halę sportową, od 20.30 do 22.00. Do dyspozycji: trzy wydzielone sektory (siatkarski z boiskiem do siatkówki, tenisowy z pięcioma stołami do tenisa stołowego, modyfikowany z boiskiem do siatkówki ewentualnie badmintona lub innej formy aktywności zaproponowanej przez mieszkańców).

Na wszystkich sektorach możliwe będzie rekreacyjne uprawianie ww. dyscyplin z zasadą dostępności przez wszystkich zainteresowanych i obecnych w danym dniu uczestników.

Całością działań (bezpieczeństwo, zmienność korzystania, wydawanie sprzętu sportowego, weryfikacja uczestników oraz ich przygotowanie do aktywności sportowej) koordynować będzie animator (instruktor sportowy). W przypadku dużego zainteresowania wprowadzona zostanie forma kontroli ilości uczestników (maksymalnie 15 lub 16 osób na każdym z sektorów).

info: MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"