Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Uwaga kierowcy: Aleja Jana Pawła II zamknięta od 1 października

Uwaga kierowcy: Aleja Jana Pawła II zamknięta od 1 października

W związku z przebudową alei Jana Pawła II, obejmującą m.in. wymianę nawierzchni i budowę zatok autobusowych ulica ta będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania  z al. Zjednoczonej Europy do skrzyżowania z ul. Okrężną oraz na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrężną do skrzyżowania z ul. Towarową.

Zmieniona organizacja ruchu drogowego zostanie wprowadzona we wtorek, 1 października o godz. 14:00 i będzie obowiązywała do 16 grudnia. Na czas prowadzenia prac wprowadzony zostanie oznakowany objazd al. Zjednoczonej Europy, al. Armii Krajowej i ul. Towarową do al. Jana Pawła II.

Inna trasa objazdu została wyznaczona dla autobusów publicznego transportu  zbiorowego. Autobusy Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej będą kursowały od skrzyżowania al. Zjednoczonej Europy z al. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Boryńską i dalej  ul. Boryńską do Ronda Jastrzębskiego, gdzie będą zawracały.

Natomiast autobusy MZK i pozostałych przewoźników będą kontynuowały jazdę  w kierunku Jastrzębia-Zdroju ulicami: Okrężną, al. Armii Krajowej i Towarową, do skrzyżowania z al. Jana Pawła II.

Przystanki Bajerówka zostają przeniesione na ul. Boryńską po obu stronach, na wysokości restauracji Miód-Malina (dawniej American Steak House).

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu związane z realizacją inwestycji.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"