Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 04 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Izydora, Wacława

Urząd zachęca do prowadzenia ogródków na Rynku

17.02.2020
Urząd zachęca do prowadzenia ogródków na Rynku

Żorska Starówka to wyjątkowe miejsce, dlatego władzom miasta zależy, by było ono jak najbardziej atrakcyjne dla mieszkańców i gości z innych miast. Jednym ze sposobów na to, by Rynek tętnił życiem, jest stworzenie na nim sezonowych ogródków gastronomicznych. Dlatego też Urząd Mizsta zaprasza do rozmów osoby zainteresowane.

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy pomiędzy miastem a przedsiębiorcami będzie spotkanie przedstawicieli Urzędu Miasta Żory z osobami zainteresowanymi prowadzeniem ogródków sezonowych na Rynku. Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli przestawić swoje pomysły i oczekiwania związane z otwarciem takich ogródków. Spotkanie odbędzie się w środę, 19 lutego o 17:00 w sali sesyjnej Urzędu przy Rynku 9 (I piętro).

 Liczymy, że zaproszenie przedsiębiorców do współpracy pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie zarówno dla nich, jak i dla miasta oraz mieszkańców. Wierzymy, że efektem tej współpracy będzie uruchomienie na Rynku ogródków, tłumnie odwiedzanych przez żorzan w sezonie letnim – podkreśla Anna Ujma, pełnomocnik prezydenta ds. promocji, kultury i sportu.

W toku rozmów z przedsiębiorcami ustalone zostaną stawka czynszu dzierżawnego, lokalizacja i wyposażenie ogródków. Szczegółowe informacje: Biuro Promocji, Kultury i Sportu UM,  tel.: 32 43 48 295.

Info: UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"