Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 21 września 2020 r.  Imieniny: Hipolita, Mateusza

Urząd Miasta w Żorach, od 25 maja

22.05.2020
Urząd Miasta w Żorach, od 25 maja

Od najbliższego poniedziałku, 25 maja aż do odwołania w Urzędzie Miasta Żory obowiązują opisane niżej zasady obsługi interesantów.

Klienci w sytuacjach wymagających osobistego stawienia się do Urzędu przyjmowani są po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu wizyty z pracownikiem danej komórki organizacyjnej. Dopuszczalna liczba klientów przebywających podczas obsługi w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

W pozostałych sytuacjach kontakt klientów z pracownikami następuje telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy urzędu. Numery telefonów znajdują się na stronie bip.zory.pl, w zakładce Komórki organizacyjne Urzędu Miasta.

Wydział Spraw Obywatelskich przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 12:30 oraz 13:30 – 19:00.

Śluby odbywają się przy ograniczeniu liczby obecnych osób do nowożeńców, świadków oraz fotografa.

Klienci mogą przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub elektronicznie za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Skrzynki Podawczej lub ePUAP.

Przy wejściu do obu budynków Urzędu Miasta Żory ustawiona jest „skrzynka podawcza”, do której klienci mogą składać dokumenty lub informacje (bez potwierdzenia złożenia dokumentu) z prośbą o kontakt w prowadzonej przez urząd sprawie.

Zawieszona pozostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Źródło: UM. Zdjęcie: Andrzej ŻabkaAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"