Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 02 czerwca 2020 r.  Imieniny: Erazma, Marianny
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Tylko przez miniony weekend policjanci z Żor zatrzymali 10 pijanych kierowców, 7 z nich to amatorzy przejażdżek na jednośladach.

08.07.2019
Tylko przez miniony weekend policjanci z Żor zatrzymali 10 pijanych kierowców, 7 z nich to amatorzy przejażdżek na jednośladach.

Pijani rowerzyści to plaga na polskich drogach, szczególnie teraz kiedy warunki atmosferyczne sprzyjają rowerowym wyprawom. W miniony weekend żorscy policjanci udaremmnili dalszą jazdę aż 7 z nich.

Od piątku kierowcy jednośladów wpadali w ręce stróżów prawa i w godzinach tzw. "szczytu", jak i późnym popołudniem. Czterech tylko na ulicy Pszczyńskiej. Rowerzyści w wieku od 39 do 71 lat, pochodzący z Żor, powiatu przczyńskiego, czy Rybnika w wydychanym powietrzu mieli od 0,3 do blisko promila alkoholu.

Jednak na drodze "grzeszyli" nie tylko cykliści, stróże prawa udaremnili bowiem dalszą jazdę również trzem innym kierowcom. W ich wypadku wyniki wahały się od niespełna pół promila do prawie 2,5.

Mundurowi apelują – bądźcie rozsądni, a jeśli spożywaliście alkohol nie wsiadajcie za kierownicę.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"