Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana

Twinpigs żegna sezon motocyklowy, już w tę sobotę

06.10.2017
Twinpigs  żegna sezon motocyklowy, już w tę sobotę

Sezon motocyklowy nieubłaganie dobiega końca. To jednak nie powód do smutku, ale do świętowania! Żegnamy go w najbliższą sobotę razem z WRM MC Poland Chapter Żory w ramach imprezy zamykającej sezon motocyklowy.

7 października, bramy TWINPIGS otwarte będą od godziny 10:00, a wstęp dla wszystkich jest w ten dzień bezpłatny, bilet na atrakcje Westernowego Parku Rozrywki kosztować będą jedynie 25 zł – w ramach kolejnej edycji kampanii ”Polska za pół ceny”. W ramach oficjalnego rozpoczęcia imprezy motocykliści zapraszają na paradę, która wyruszy z żorskiego Rynku o godz. 15:00.

Po zaparkowaniu ostatniego rumaka na głównej ulicy Miasteczka Westernowego świętowanie rozpocznie się na dobre. Tradycją stały się już Mistrzostwa w jedzeniu Hod-Dog’ów. To konkurencja, która ma swoich amatorów od kilku sezonów. Atrakcje miasteczka czynne będą do godz. 19:00, zabawa w rock’n’rollowym stylu potrwa duuużo dłużej, a w jej trakcie, tuż po zmierzchu, pokaz fire-show.

Koncerty na żywo zagrają: Blueset, Vitamins, Black Pin.

Info. Twin.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"