Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 20 października 2019 r.  Imieniny: Ireny, Jana
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Twinpigs zaprasza na obchody Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych: występy taneczne, koncert Whisky River i pokaz laserów. Udział w pikniku jest bezpłatny

03.07.2019

4 lipca to jedno z najważniejszych świąt w USA. Tego dnia Amerykanie obchodzą rocznicę podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Radosnemu świętowaniu towarzyszą koncerty, wydarzenia sportowe i pokazy fajerwerków.

Równie ciekawie będzie tego dnia w Amerykańskim Parku Rozrywki w Żorach. 4 lipca w Twinpigs odbędzie się piknik z amerykańskimi atrakcjami. Od godziny 17:00 w miasteczku zobaczyć będzie można pokazy taneczne i sportowe. Nie zabraknie hip hopu i pokazu street dance. Swoje umięjętności zaprezentują również sportowcy i drużyna footballu amerykańskiego. Będzie coś dla fanów westernów: pokazy sztuki kowbojskiej i szkolenia koni prezentowane przez znanego z wielu filmowych realizacji kaskadera Mirosława Dymurskiego. Na koniec imprezy: country w wykonaniu zespołu Whisky River i pokaz laserów.  –  Zgodnie z tradycją wydarzenie powinien zakończyć pokaz sztucznych ogni. Twinpigs to jednak nie tylko park rozrywki, ale także dom dla wielu zwierzaków, dlatego fajerwerki zastąpi pokaz laserów – wyjaśnia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto, zarządzającej Twinpigs. 

Organizatorem pikniku jest Klub Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych „Marchołt” i Amerykański Park Rozrywki Twinpigs. Wydarzenie pod patronatem Prezesa Zarządu GZM Kazimierza Karolczaka i Prezydenta Żor Waldemara Sochy.

Info. Twin.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"