Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Trwa Festiwal Smaku! Największe kulinarne wydarzenie w Polsce po raz pierwszy w Żorach

29.01.2020

Popisowych dań głównych, przystawek, deserów i drinków z najlepszych restauracji z całego regionu będzie można spróbować w promocyjnych cenach podczas Festiwalu Smaku. Najsmaczniejsze kulinarne wydarzenie w Polsce startuje w naszym mieście już w najbliższy poniedziałek, 27 stycznia!

W Festiwalu Smaku, który potrwa od 27 do 31 stycznia br. wezmą udział smaczniejsze restauracje i najsłodsze kawiarnie z Żor, Rybnika, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego i Jastrzębia-Zdroju. Przez cały tydzień, od poniedziałku od piątku w lokalach biorących udział w wydarzeniu serwowane będzie specjalne festiwalowe menu. Danie będą dostępne w promocyjnych cenach. Za przystawkę i danie główne zapłacimy 25 zł, za deser i napój 10 zł, a za drinka 13 zł. To doskonała okazja, by lepiej poznać działające w naszym mieście i regionie restauracje i przekonać się, co mają nam do zaoferowania. W wydarzeniu biorą udział następujące lokale z Żor: Restauracja Texas, Ino Wino Żory, Grzanka Bistro, Gospoda Dwie Wiedźmy i Fabryka Świeżych Lodów.

Listę restauracji, wraz z propozycjami przygotowanych przez nie dań można znaleźć na stronie festiwal-smaku.pl. Warto także skorzystać z dedykowanej aplikacji na telefony komórkowe o nazwie Festiwal Smaku, którą można pobrać z Google Play i App Store.

Festiwal Smaku jest organizowany przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Żory.

Źródło: UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"