Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 19 września 2020 r.  Imieniny: Januarego, Teodora

Tego się nie spodziewał

10.12.2019
Tego się nie spodziewał

Dzięki zdecydowanej postawie dwóch kobiet zatrudnionych w jednej z żorskich piekarni w miniony piątek w ręce policjantów wpadł 20-letni złodziej. Mężczyzna popołudniu pojawił się przy ladzie i poprosił o drożdżówkę... Jednak, gdy sprzedawczyni otworzyła kasę znienacka rzucił się na pieniądze.

W miniony piątek, po godzinie 16.00 do jednej z piekarni w centrum miasta zawitał młody mężczyzna, który początkowo swoim zachowaniem nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Poprosił o drożdżówkę, wyjął pieniądze i zapłacił za dokonany zakup. Gdy sprzedawczyni otworzyła kasę chcąc wydać mu resztę, ten nieoczekiwanie sięgnął ręką do przegródki z banknotami, chwycił je i... znalazł się w potrzasku.

Kobieta zachowała zimną krew i błyskawicznie złapała złodzieja za rękę. W tym czasie druga z pracownic zaalarmowana krzykiem swojej koleżanki szybko zatrzasnęła i zamknęła drzwi uniemożliwiając tym samym sprawcy kradzieży ucieczkę z piekarni.

Wezwani na miejsce mundurowi zatrzymali 20-latka i doprowadzili do komendy. Tego samego dnia usłyszał jeszcze zarzuty za usiłowanie kradzieży 1 400 złotych.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"