Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 21 września 2020 r.  Imieniny: Hipolita, Mateusza

Tato, nie pij!

20.01.2020
Tato, nie pij!

Wczoraj popołudniu policjanci interweniowali w jednym z żorskich lokali w sprawie pijanego ojca. Mężczyzna mając ponad 3 promile alkoholu odbywał w nim spotkanie ze swoją córką. Niestety jego stan nie pozwolił, aby dziecko z nim tam zostało.

Każdy rodzic po rozwodzie, bez względu na relacje między byłymi małżonkami, ma prawo utrzymywać z dzieckiem osobistą styczność. Tak jak i w przypadku 41-latka, który wczoraj na spotkanie zabrał swoją małoletnią córkę. Niestety mężczyzna zachował się nieodpowiedzialnie...

Po godzinie 16.00 policjanci otrzymali informację, że 41-latek najprawdopodobniej jest pijany i w takim stanie przebywa z córką w pizzerii, a kiedy tam się pojawili potwierdzili ten fakt. Wokół mężczyzny roztaczała się silna woń alkoholu, miał on również problemy z poruszaniem się i złożeniem logicznego zdania.

Po badaniu alkomatem, które wykazało u mężczyzny ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu spotkanie zostało przerwane, a 14-letnia córka wróciła pod opiekę mamy.

Źródłom: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"