Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 20 lutego 2020 r.  Imieniny: Leona, Ludomira
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Szkoła nr 13 im. Polskich Olimpijczyków i MKS Żory ogłaszają nabór kandydatów do klas sportowych i klas mistrzostwa sportowego: piłka nożna w roku szkolnym 2019-2020

26.03.2019

W klasach mistrzostwa sportowego przewidzianych jest 16 godzin wychowania fizycznego w tym 12 godzin tygodniowo zajęć specjalistycznych z piłki nożnej oraz udział w zawodach, turniejach i obozach sportowych MKS Żory.

Jednocześnie informujemy, że nauka w oddziałach odbywa się na bazie publicznej szkoły podstawowej i jest bezpłatna.

Nabór ogłaszamy do następujących oddziałów: klasa 1 SP – sportowa, llasa 4 SP – mistrzostwa sportowego, klasa 7 SP – mistrzostwa sportowego, oraz nabór uzupełniający do pozostałych oddziałów Szkoły Podstawowej.

Do ww. wymienionych klas mogą również uczęszczać dziewczyny z uzdolnieniami piłkarskimi, które zgodnie z przepisami PZPN dopuszczają udział dziewcząt o jeden rok starszych w rozgrywkach młodzieżowych do grupy trampkarzy włącznie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 13 os. Pawlikowskiego 40 w Żorach; tel: 32 435 74 92 oraz u nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów MKS Żory: Wojciech Gancarczyk, tel. 796 256 168; Paweł Rybica, tel. 514 473 403; Łukasz Kuś, tel. 693 171 280.

Oferujemy wysoki poziom kształcenia ogólnego jak i sportowego przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i trenerską oraz bazę sportową na wysokim poziomie tj. boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, halę piłkarską do treningu przez cały rok.

Nasi najlepsi wychowankowie są powoływani do młodzieżowych kadr Polski i Śląska, występują też w najlepszych akademiach piłki nożnej w Polsce jak Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Górnik Zabrze czy SMS Łódź.

Nasze drużyny występują na szczeblu Wojewódzkim, a także biorą udział w turniejach międzynarodowych.

Jeżeli jesteś ambitnym i uzdolnionym zawodnikiem chcącym rozwijać swoje umiejętności – DOŁĄCZ DO NAS!

Info. Org.

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"