Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Sześć piw i ćwiartka wódki. Pijany spowodował kolizję drogową

12.07.2018
Sześć piw i ćwiartka wódki. Pijany spowodował kolizję drogową

Skończyło się na kolizji drogowej, ale mogło dojść do tragedii. Pijany kierowca po "końskiej" dawce alkoholu wsiadł za kółko i podczas wyprzedzania doprowadził do stłuczki. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie!

Wczoraj po godzinie 17.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w rejonie skrzyżowania ulicy Okrężnej z Bankową. Po przybyciu na miejsce ustalili, że 35-letni kierowca opla nieprawidłowo wyprzedzał i doprowadził do bocznego zderzenia z audi.

Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia mundurowi od kierującego oplem wyczuli woń alkoholu. Gdy zapytali wprost czy go spożywał, mężczyzna oświadczył, że wypił 3 litry piwa i szklankę wódki.

Badanie alkomatem wykazało u 35-latka ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W przeciwieństwie do niego, kierująca audi 44-latka, była trzeźwa.

Nieodpowiedzialny kierowca stanie teraz przed sądem i za jazdę w stanie nietrzeźwości poniesie surowe konsekwencje.

Policjanci apelują o rozsądek za kierownicą i przypominają - jeśli piłeś, nie jedź! info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"