Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Stanisław Blaski świętował 95 urodziny

05.10.2018
Stanisław Blaski świętował 95 urodziny

Z pewnością wielu mieszkańców Żor kojarzy go, jako uśmiechniętego seniora z siłowni pod chmurką, którego można było oglądać na billboardach promujących nasze miasto. Stanisław Blaski, bo o nim mowa, świętował niedawno 95 urodziny. Jubilata z życzeniami odwiedził prezydent miasta Waldemar Socha.

Stanisław  Ignacy Blaski, urodził się 31 lipca 1923 roku w Orzeszu. Do Żor przeprowadził się w styczniu 1978 roku i bardzo związał się z naszym miastem. Mieszka w dzielnicy Kleszczówka z córką, zięciem oraz żoną Ingeborgą, z którą w tym roku świętował już 68 rocznicę ślubu!

Na zaproszenie jubilata, w uroczystości z okazji jego 95 urodzin wziął udział Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory, który złożył dostojnemu seniorowi serdecznie życzenia oraz wręczył kwiaty.

Warto przypomnieć, że Stanisław Blaski był jednym z laureatów organizowanego przez Urząd Miasta Żory konkursu pn. „Zostań twarzą Żor”. Zwycięzcy wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, by następnie znaleźć się na billboardach zachęcających do zamieszkania w naszym mieście. Senior Stanisław Blaski pozował do fotografii na jednej z siłowni pod chmurką.

Szacownemu jubilatowi życzymy kolejnych lat przeżytych w zdrowiu i szczęściu oraz wszelkiej pomyślności. info: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"