Piątek, 29 marca 2024 r.  Imieniny: Cyryla, Wiktoryna

Srebro w Opolu. Pływacki wicemistrz Polski z Żor

20.07.2017

Na Mistrzostwach Polski juniorów 16-letnich w Opolu, Kacper Milbrant z Żor w barwach AZS AWF Katowice, wywalczył drużynowe srebro.

Podczas trzydniowej rywalizacji, na basenie Wodna Nuta w Opolu, Kacper Milbrant startujący w barwach AZS AWF Katowice wywalczył wraz z drużyną tytuł Wicemistrza Polski w sztafecie 4 x 100m stylem zmiennym. Po ciężkiej i emocjonującej walce, drużyna zdobyła srebrny medal. W pozostałych konkurencjach zawodnik z Żor, również zajmował wysokie miejsca: dwukrotnie wystąpił w finale A i dwukrotnie w finale B. Do osiągnięć indywidualnych dołożył jeszcze IV miejsce w sztafecie 4 x 200m stylem dowolnym i VII miejsce w sztafecie 4 x 100m stylem dowolnym. Gratulacje dla całej drużyny. Dziękujemy Miastu Żory za wspieranie zawodnika.