Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 06 grudnia 2021 r.  Imieniny: Emiliana, Mikołaja

Spotkanie autorskie z Wojciechem Maroszkiem, sędzią międzynarodowym siatkówki

04.10.2021

12 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna będzie możliwość posłuchania o karierze WOJCIECHA MAROSZKA, międzynarodowego sędziego siatkarskiego, który mecze Plus Ligi sędziuje od roku 2002, a od 2004 jest sędzią międzynarodowym najwyższego szczebla. 

Wojciech Maroszek miał okazję sędziować kilka mistrzostw świata i Europy oraz finały pucharów Siatkarskiej Ligi Narodów. Był arbitrem podczas turnieju olimpijskiego Tokio 2020. Swoje przemyślenia postanowił zamieścić w książce Moje Tokio 2020, która swoją premierę miała we wrześniu tego roku. Z książki można dowiedzieć się, jak wyglądały na żywo ceremonie otwarcia i zamknięcia igrzysk i przeczytać o wydarzeniach w tle turnieju siatkarskiego. Autor przytacza wiele wspomnień i szczerze wspomina swoje potknięcia czy upadki. Opisuje, jak wygląda życie sędziego ligowego, opowiada o warunkach życia i pracy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i poprowadzi je Bronisław Jacek Pruchnicki. Udział bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji-Recepcji.

Info. MBP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"