Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 21 maja 2019 r.  Imieniny: Jana, Wiktora

Spotkaj się na rynku ze Świętym Mikołajem

28.11.2018
Spotkaj się na rynku ze Świętym Mikołajem

Wszystkie dzieci z utęsknieniem wyczekują już na 6 grudnia – to właśnie wtedy odwiedzi je Święty Mikołaj, przynosząc wymarzone prezenty! W tym roku niezwykły gość wprost z Laponii ponownie pojawi się na żorskim rynku. Pełne atrakcji spotkanie z Mikołajem będzie jednocześnie początkiem Jarmarku Świątecznego w naszym mieście.

Przepiękne, klimatyczne domki wystawowe, pełne smakołyków, ozdób i pomysłowych prezentów, cały rynek ozdobiony migającymi światełkami a w jego centralnym punkcie duża choinka – w tak pięknej scenerii już w czwartek, 6 grudnia, odbędzie się w naszym mieście spotkanie z Mikołajem! Ulubiony święty wszystkich dzieci oraz jego pomocnicy zawitają na żorski rynek o godzinie 17:30. Spotkanie rozpocznie uroczyste rozświetlenie choinki, z udziałem władz miasta. Następnie na scenie odbędzie się przedstawienie pt. „Opowieści Pana Skrzata”, które z pewnością zainteresuje zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Po nim pojawi się długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj! Oczywiście nie zabraknie wielu ciekawych gier, zabaw i konkursów z nagrodami dla najmłodszych oraz słodkiego poczęstunku. Będzie także można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce oraz posłuchać chóru AF Music. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Przypomnijmy, że w tym roku Jarmark Świąteczny w Żorach odbędzie się w terminie 6-22 grudnia. Zakupy zrobimy:
- od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00-18:00,
- w soboty w godz. 11:00-20:00,
- w piątki i niedziele w godz. 11:00-19:00.

info: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"