Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Sportowe sukcesy policjantów z Żor

04.10.2018
Sportowe sukcesy policjantów z Żor

Policyjni piłkarze z Żor wywalczyli III miejsce na podium w Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Rybnik. Jeden z mundurowych uhonorowany został również tytułem najlepszego zawodnika turnieju. Ze sportowym trofeum wrócił ostatnio także inny z żorskich policjantów, który zajął I miejce w biegu na 60 metrów w swojej kategorii wiekowej.

W minionym tygodniu na Stadionie Klubu Sportowego "Górnik" Boguszowice rozegrano Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Rybnik. W sportowych zmaganiach wzięło udział 7 policyjnych drużyn reprezentujących poszczególne jednostki organizacyjne rybnickiej i żorskiej komendy. Policjanci z Żor do rywalizacji stanęli w składzie: nadkom. Sławomir Gabryszewski, asp.szt. Jacek Żukowski, asp.szt. Dariusz Rusin, mł.asp. Mateusz Buksa, mł.asp. Paweł Banak, st.sierż. Tomasz Juraszek, st.sierż. Przemysław Bobusia oraz sierż. Karol Kostka. Ostatecznie zdobyli 12 punktów i wywalczyli zaszczytne III miejsce na podium. Żorska drużyna wygrała z czterema innymi zespołami i tym samym uplasowała się wśród najlepszych. Również policjantowi z naszej komendy przypadł tytuł najlepszego zawodnika turnieju, którym uhonorowano asp.szt. Jacka Żukowskiego.

Podczas rybnickiego turnieju zawodnikom tradycyjnie kibicowali ich komendanci. Insp. Grzegorz Grabiec - piastujący stanowisko szefa żorskiej komendy osobiście pogratulował swojej reprezentacji i życzył jej dalszych sukcesów. Policyjni piłkarze z Żor wykazali się nie tylko doskonałą formą oraz umiejętnościami, ale przede wszystkim udowodnili, że aktywny sposób spędzania wolnego czasu po służbie może być odskocznią od codziennych spraw, a przy okazji zachować niezbędną w zawodzie policjanta kondycję fizyczną.

Wysoka lokata żorskiej drużyny piłkarskiej to nie jedyny w ostatnim czasie, policyjny sukces na sportowej arenie. W połowie września osiągnął go również podinsp. Stanisław Żółtaniecki, na co dzień zwalczający przestępczość gospodarczą, który po raz kolejny wystartował w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Seniorów – YOU WIN organizowanej przez Fundację PGE Energia Ciepła w Rybniku i zajął zaszczytne I miejsce w biegu na 60 metrów w kategorii wiekowej 55-64. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"