Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

Skate Park w Żorach już ogrodzony i jeszcze bardziej bezpieczny

09.10.2020

Od lipca Urząd Miasta Żory we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach prowadzą  kampanię edukacyjno–informacyjną „Bezpieczny Sk8park”

W wakacje podjęto pierwsze działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa użytkowników naszego miejskiego Skate Parku. Na jego terenie pojawiły się już banery i naklejki przypominające o stosowaniu się do zaleceń i zakazów ujętych w regulaminie obiektu. Tworzą kampanii został mistrz sportów ekstremalnych Dawid Godziek, który wystąpił w filmie promującym bezpieczne korzystanie ze skateparków.

Miło nam poinformować o sfinalizowaniu następnego etapu prowadzonej kampanii i kolejnym poniesieniu poziomu bezpieczeństwa użytkowników. Kilka dni temu cały teren naszego Skate Parku został ogrodzony barierkami. Tym samym dostęp do urządzeń jest teraz możliwy tylko poprzez dwa wydzielone korytarze, a przy wejściu do nich pojawiły się tablice informacyjne z kilkoma podstawowymi zasadami bezpiecznego użytkowania oraz wizerunkiem Dawida Godźka.

info. MOSiR


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"