Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 17 lipca 2019 r.  Imieniny: Bogdana, Jadwigi

SARI CUP 2019

09.04.2019

W najbliższą sobotę 13 kwietnia zapraszamy do Żor na V edycję Turnieju Karate Kyokushin SARI CUP. W Hali Widowiskowo-Sportowej Mosir przy ul. Folwareckiej na trzech matach przez całą sobotę będzie można śledzić zmagania karateków reprezentujących 33 kluby z Polski, Czech i Austrii.

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 od konkurencji kata (układy formalne). Ok. 12:00 rozpoczną się walki eliminacyjne w konkurencjach kumite: light kontakt dla najmłodszych zawodników, semi kontakt dla młodzieży i full kontakt dla seniorów. Uroczyste otwarcie Turnieju planowane jest o godz. 13:00. Walki półfinałowe i finałowe potrwają do wieczora, zakończenie planowane jest ok. 17:00. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwać będzie 35 sędziów pod przewodnictwem Sędziego Głównego shihan Janusza Piórkowskiego.

Karate kyokushin jest jednym z najtwardszych styli sztuk walki, walki w formule full kontakt (dla pełnoletnich) odbywają się bez ochraniaczy i rękawic na gołe pieści (kara-te). Z kyokushin wywodzi się wiele światowych legend sportów walki -  Nicholas Pettas, Glaube Feitosa, Fracisco Filho, Andy Hug, Semmy Schilt, Georges St-Pierre, czy też Marcin Prachnio z UFC, Paweł Biszczak z FEN i Mariusz Pudzianowski z KSW.

 Honorowy patronat nad SARI CUP 2019 objęli Prezydent Żor Waldemar Socha i Przewodniczący RM Żory Piotr Kosztyła. Organizatorem SARI CUP są Klub Sztuk Walki Shogun Żory oraz Klub Karate Kyokushin Shogun Żory kierowane przez sensei Dariusza Kudyka.

Więcej informacji na temat SARI CUP znaleźć można na http://saricup.zory.pl i na https://www.facebook.com/events/740145056348831. Wstęp na hale dla widzów jest bezpłatny. Zapraszamy do kibicowania.

Źródło: Org.

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"