Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 10 grudnia 2019 r.  Imieniny: Bogdana, Julii
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Rodzinny pociąg do narkotyków

17.07.2019
Rodzinny pociąg do narkotyków

Policjanci z Żor zatrzymali wczoraj dwóch braci z narkotykami. Łącznie zabezpieczyli blisko 50 gramów zabronionych substancji. U 24- i 21-latka stróże prawa znaleźli marihuanę, metaamfetaminę i ecstasy. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im do trzech lat więzienia.

Pierwszy, młodszy z braci został zatrzymany przez policjantów patrolujących miasto po południu na os. Księcia Władysława. Zgubiło go nerwowe zachowanie na widok mundurowych. Kiedy ci postanowili sprawdzić, dlaczego za wszelką cenę młody mężczyzna próbuje uniknąć konfrontacji z nimi, ujawnili u niego kilka gramów marihuany oraz blisko 45 gramów metaamfetaminy.

Podczas, gdy 21-latek został zatrzymany i trafił na komendę, kryminalni udali się na przeszukanie do jego miejsca zamieszkania. Tam na klatce schodowej zastali brata mężczyzny, który również miał przy sobie narkotyki. 24-latek podobnie, jak jego brat został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia obaj usłyszeli zarzuty.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"