Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 11 grudnia 2019 r.  Imieniny: Damazego, Daniela
Mobilna i stacjonarna myjnia parowa w Żorach

Reaktywacja zdobyła Grand Prix międzynarodowego festiwalu w Rimini

15.07.2019
Reaktywacja zdobyła Grand Prix międzynarodowego festiwalu w Rimini

XVIII Międzynarodowy Festiwal Dla Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana” odbywał się we Włoszech w znanym turystycznym kurorcie Rimini, od 29 czerwca do 5 lipca. Dziewczynki świetnie zaprezentowały się przed międzynarodowym jury i obie grupy zdobyły festiwalowe Grand Prix.

Radość była ogromna, emocje, łzy szczęścia, spełnione marzenia! Były to dla wszystkich wspaniałe chwile, niezapomniane wakacje, wymarzona taneczna przygoda. Występy, eliminacje, zabawa w parku rozrywki „Mirabilandia”,cudowny czas spędzony razem na plaży nad ciepłym Adriatykiem. Zakończeniem tej wspaniałej przygody było zwiedzanie Wenecji – przysłowiowa wisienka na torcie.

Początek wakacji i udział Reaktywacji oraz Małej Reaktywacji w festiwalu w Rimini był cudownym zakończeniem pracowitego i owocnego sezonu tanecznego. W sezonie 2018-2019 tancerki Reaktywacji, reprezentujac miasto Żory i Miejski Ośrodek Kultury w ogólnopolskich i w międzynarodowych turniejach, zdobyły 16 pierwszych miejsc, 13 drugich miejsc, 5 trzecich miejsc, 3 wyróżnienia, czterokrotnie Grand Prix festiwalu wZabrzu, podwójne Grand Prix w Zatorze i Pszowie i nagrodę publiczności na międzynarodowym festiwalu „Kalejdoskop Talentów" Żywiec 2018, zdobyły też kwalifikacje i dostały się do finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Ogromne podziękowania za tak wspaniały sezon, ciężką pracę i poświęcenie należą się instruktorkom zespołu: Ewie Rak, Monice Sabadasz i Patrycji Rak oraz panu Marcinowi Kostowi. Dziękujemy również Katarzynie Nowak za piękne choreografie,które cieszą sie wielkim uznaniem widzów i jurorów. Dominice Cybulskiej dziękujemy za choreografię „People help the people”, która wzrusza do łez. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami współpracują i przyczynili się do naszego sukcesu. Dziękujemy Urzędowi Miasta Żory z panem prezydentem Waldemarem Sochą na czele, panu dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury, Stanisławowi Ratajczykowi i jego pracownikom za pomoc i dofinansowanie naszych działań. Bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzico  za wsparcie, pomoc, poświęcony czas, za to że jesteście z nami. Dziękujemy za cudowną niespodziankę na powitanie po powrocie z festiwalu w Rimini.

Info. DP

Zdj. MrPeterszy
Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"