Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 21 czerwca 2018 r.  Imieniny: Alicji, Alojzego

Przystanek Żory. Strzeżcie się dopalaczy, policjanci zapraszają na prelekcję

10.08.2017
Przystanek Żory. Strzeżcie się dopalaczy, policjanci zapraszają na prelekcję

W niedzielę, 13 sierpnia, na „Przystanku Żory” w specjalnie do tego przygotowanym namiocie ZPT swoją prelekcję, nt. problemu dopalaczy przeprowadzi dwóch policjantów z żorskiej Komendy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach - czytamy na stronie KMP.

W niedzielę o godz 13.00, w namiocie ZPT, który mieścić się będzie przy hali MOSiR-u w Żorach, swoje zajęcia przeprowadzą st. asp. Łukasz Chmielecki oraz st. sierz Adam Doleżych twórcy konkursu: „Dopalacze kradną życie – wybieram młodość”, który w żorskich szkołach odbywa się od dwóch lat i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas prelekcji, policjanci pokażą film profilaktyczny, który specjalnie na finał II. konkursu stworzyli wspólnie: Marek Dioniziak i Adam Dulian.

Podczas spotkania będzie okazja, by policjantom zadać pytania na temat, tzw „dopalaczy” skutków ich działania i jakie obowiązują regulacje prawne. Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Źródło: KMP


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"