Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 15 października 2018 r.  Imieniny: Florentyny, Jadwigi, Teresy

Przedsiębiorcza młodzież w finale krajowego konkursu!

10.05.2018
Przedsiębiorcza młodzież w finale krajowego konkursu!

Miniprzedsiębiorstwo MANU LP, powstałe dzięki inicjatywie uczniów Liceum Plastycznego, zostało zakwalifikowane do finału ogólnopolskiego konkursu "Produkcik 2018". Młodzież powalczy o zwycięstwo w dniach 5-6 czerwca w budynku Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Komisja kwalifikacyjna dokonała oceny działalności młodzieżowych miniprzedsiębiorstw po wnikliwej analizie przesłanych raportów z działalności, dokumentacji miniprzedsiębiorstw na platformie internetowej programu "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo" oraz po uwzględnieniu punktów dodatkowych zdobytych w minikonkursach "Produkt / usługa miniprzedsiębiorstwa" oraz "Film – wizytówka miniprzedsiębiorstwa".

Uczniowie działający w MANU LP zajmują się wykonywaniem wyrobów ceramicznych oraz ozdób wszelkiego rodzaju. Liceum plastyczne mieści się w Zespole Szkół nr 3 na os. Sikorskiego. pc-sAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"