Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Porażka MKS w spotkaniu z Legnicą

19.05.2018
Porażka MKS w spotkaniu z Legnicą

Zaległy mecz II kolejki z Miedzią Legnica po rozegranym 10 dni wczesniej meczu z tą drużyną zapowiadał się ciekawie, bo pierwsza rozgrywka, pomimo porażki, wygladała ze strony MKS bardzo dobrze.

Pierwsza połowa potwierdzała ten fakt, ponieważ gra była wyrównana, a obie drużyny miały równie dużo szans na strzelenie bramki, choć żadna nie padła i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Druga połowa mimo zaangażowania zawodników pokazała, że to gospodarze w tym meczu byli lepszą drużyną. Najpierw w 58. minucie w sytuacji sam na sam padła pierwsza bramka, w 66. minucie błąd naszego stopera skrupulatnie wykorzystał zawodnik gospodarzy, a 3 minuty później strzałem głową najwyższy zawodnik gospodarzy przypieczętował wynik spotkania.

MKS miał również kilka szans na strzelenie bramki, a w najlepszej niestety Daniel Nimtsz strzelił prosto w bramkarza. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz "u siebie" MKS Żory rozegra 26 maja o godzinie 13.00 z Odrą Opole – na stadionie MOSiR w Żorach przy ul. Wolności.

MIEDŹ LEGNICA - MKS ŻORY  3:0 (0:0)

SKŁAD MKS ŻORYWieczorek (Szymura), Wnuk, Figołuszka (Szafarczyk), Hajdara,

Nogły M. (Piwczyk), Liszka (Kalinowski), Noworyta, Molski, Nimtsz, Tomal, Bronner (Przybułek)

info: MKS Żory

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"