Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Romana, Ryszarda
TekStylowo - sklep z odzieżą używaną

Policyjne żniwo. Ujęci poszukiwani

14.08.2019
Policyjne żniwo. Ujęci poszukiwani

Na ulicy Targowej, osiedlu Sikorskiego, a nawet na terenie powiatu raciborskiego policjanci z Żor namierzyli wczoraj poszukiwanych przez sądy i prokuraturę. Najmłodszy z nich miał 24 lata, najstarszy blisko 70. Dwóch z mężczyzn trafiło już do do zakładów karnych.

Kryminali z Żor, realizując wczoraj czywnności służbowe na terenie powiatu raciborskiego zatrzymali mężczyznę w wieku 34 lat, który poszukiwany był trzema nakazami, w tym przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. Do jego zatrzymania doszło przed 13.00, w pomieszczeniu gospodarczym przynależnym do jednego z tamtejszych domów jednorodzinnych.

Tego samego dnia przed 10.00 na ulicy Targowej w Żorach w ręce mudurowych wpadł 24-latek poszukiwany przez żorski sąd i jastrzębską prokuraturę. Za niezapłaconą grzywnę jeszcze wczoraj trafił do zakładu karnego.

Również około godziny 10.00, na osiedlu Sikorskiego stróże prawa namierzyli sześćdziesięciokilkulatka poszukiwanego przez miejscową prokuraturę. Mężczyzna został wysłany do prokuratora w związku z toczącą się przeciwko niemu sprawie.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"