Czwartek, 28 marca 2024 r.  Imieniny: Anieli, Jana

Podsumowanie siatkarskiego weekendu, a już dziś derby

19.04.2016

W ostatni weekend odbyły się mecze siatkówki, w których grała IV liga. Dziś w meczu rewanżowym zmierzą się nasze kadetki i pierwsza drużyna młodziczek.

W niedzielę 17 kwietnia swoje zmagania w IV etapie Turnieju Kinder+Sport rozpoczęła drużyna SP 3 MUKS Sari Żory trójek chłopców. Na 3 mecze chłopcy przegrali po niezbyt dobrej grze i dużej liczby błędów. W rewanżu będzie bardzo ciężko. Jednak wiara czyni cuda i miejmy nadzieje że rewanże w połowie maja będą o wiele lepsze i chłopaki pokażą na co ich stać.

Bardzo dobry początek w ćwierćfinale Kinderka zaliczyły dziewczęta z klasy 5 z SP 3. W niedzielę w kategorii trójek rozegrały 4 mecze w Mikołowie. Pokonały drużyny z SP19 Tych, Mikołowa i Halemby po 2:0. Przegrały w ostatnim meczu z MOSM Tychy. Jest to dopiero ich pierwsza porażka od początku turnieju. W najbliższą niedzielę rewanż oby równie udany, a będziemy się cieszyć z awansu do Półfinału. Brawo dziewczyny!

Bardzo udany okazał się weekend dla seniorek. W sobotę seniorki Sari wygrały mecz 3:0 z POSIR Pszczyna do 19/24/14. Natomiast w niedzielę zagrały udany rewanż z GLKS Wilkowicami 3:2. W setach - 25:7/26:24/16:25/21:25/15:12 i dorzuciły cztery punkty do klasyfikacji.